Slide

Cześć!

Jesteśmy ekipą, której standardowe scenariusze nie wystarczają, dlatego proponujemy Wam alternatywne rozwiązania. Każdy z nas ma ogrom doświadczenia i masę energii do działania – uwielbiamy robić to co robimy!  Stawiamy na  wyobraźnie i naturalny luz, ale nie zapominamy o tym, żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Przekonajcie się sami!

WESELA

W innym wydaniu

Przeplatamy piękne polskie tradycje w nieco innej wariacji, z autorskimi zabawami i energicznymi animacjami tanecznymi. Zrobimy wszystko, żeby zintegrować Waszych gości w taki sposób, aby każdy czuł się po prostu dobrze. Miksujemy dla Was kultową muzykę – zarówno znane hity jak i bardziej alternatywne propozycje. Wszystko szyte na miarę potrzeb Waszych i Waszych gości. Bierzemy na siebie całą logistykę i scenariusz wesela. Do tego działamy zawsze w duecie. Napiszcie do nas a z wielką chęcią opowiemy Wam o szczegółach współpracy z nami.

EVENTY I IMPREZY FIRMOWE

Z POMYSŁEM I DBAŁOŚCIĄ O DETALE

Imprezy firmowe, targi, festiwale – podejmiemy się każdego wyzwania! Od prowadzenia i oprawy muzycznej, poprzez koordynację aż  po całościową organizację wydarzeń. Współpracujemy  między innymi z muzykami, dźwiękowcami, oświetleniowcami oraz animatorami. 

 

 

MUZYKA

Muzyka jest jednym z najważniejszych elementów każdej imprezy. W naszym repertuarze znajdziecie przeróżne gatunki muzyczne – od klasycznego swingu czy jazzu, przez kultowe hity lat 60′, 70′, 80”, po muzykę czasów współczesnych. Rock, latino, hip-hop, muzyka biesiadna czy szeroko pojęta  muzyka elektroniczna – wszystko znajdziecie na naszych  playlistach. To zaledwie mały fragment tego, co gramy na Waszych imprezach.

POSŁUCHAJ

POLECAMY

Relacja foto, dekoracja światłem, pokazy fajerwerków czy silent disco? Nie ma sprawy! W naszej wieloletniej pracy mieliśmy przyjemność spotkać na swojej drodze wielu fantastycznych ludzi – od fotografów poprzez muzyków po innych usługodawców jak barmani, floryści czy animatorzy. Są to prawdziwi profesjonaliści, którzy wkładają masę serca w swoją pracę. Część z nich znajdziecie klikając w przycisk poniżej.

SPRAWDŹ

Poznajcie nas lepiej!

Chciecie dowiedzieć się o nas czegoś więcej? Odwiedźcie nas na naszych social mediach i przesłuchajcie nasze playlisty na Spotify. Wystarczy kliknąć w wybraną ikonkę.

Nasz zespół

Człowiek orkiestra, który swoją przygodę z branżą rozrywkową rozpoczął 10 lat temu. Przez ten czas organizowałem, grałem, występowałem i prowadziłem dziesiątki najróżniejszych eventów. Animator z wieloletnim stażem, który na długo zapisuję się w pamięci! W swojej pracy stawiam na dobrą organizację i zimną krew w nieoczekiwanych sytuacjach. Od 8 roku życia praktykuje taniec z ogniem – mam już za sobą ponad 200 pokazów. Jestem absolutnym pasjonatem muzyki, który gra na różnych instrumentach m.in gitarze, bębnach czy perkusji. Obecnie staję za konsolą jako DJ. Grając, zwracam szczególną uwagę na nieskazitelną jakość brzmienia. W ostatnich latach namiętnie beatboxuje. Na pewno nie raz Was zaskoczę!

Jestem związana z eventami od ponad 10 lat. Jako współzałożycielka kolektywu “Montaż Atrakcji” przeprowadziłam i zagrałam ponad 100 imprez weselnych i nie tylko. Współpracowałam przy tworzeniu takich wydarzeń jak: „Verva Street Racing”, „Festiwal Gdańsk Dźwiga Muzę” czy projekt “Varia” osadzony na Gdańskiej 100czni. Z tańcem związana od kilkunastu lat! Uwielbiam animować czas wolny zarówno dzieciom jak i dorosłym. Muzyka jest ze mną od dziecka – zaczynałam jako tancerka, pracowałam jako choreograf a skończyłam za konsoletą jako DJ. Na moich playlistach znajdziecie dużo funku, klasycznych hitów oraz cały ogrom muzyki elektronicznej od tropiciel house’u po techno. Nie zapominam natomiast o naszych pięknych, polskich kawałkach. Uzależniona od adrenaliny, zjechałam świat w pogoni za wiatrem, falą i słońcem – serce natomiast zostawiłam w górach. 

Od lat spełniam się w organizacji różnego typu eventów, oraz jako DJ. Swoje pierwsze szlify menedżerskie zdobywałem podczas zarządzania lokalami w Trójmieście oraz pracy w warszawskiej agencji reklamowej. Jestem twórcą i właścicielem jedynego na świecie koktajlbaru Jägspot w Gdańsku, który od roku podbija serca gości. Od 10 lat jestem didżejem grającym imprezy wyłamujące się z klubowych ram. Zorganizowałem kilkaset koncertów oraz imprez klubowych, kilkanaście wystaw, akcji charytatywnych, pokazów filmowych oraz pokazów mody. Współpracował przy tworzeniu imprez plenerowych oraz miałem okazję występować dla zagranicznej publiczności.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

FORMULARZ KONTAKTOWY


  Zadzwoń..

  +48 505 055 722

  .. albo napisz!

  manuwydarzen@gmail.com

  Skype

  Manufaktura Wydarzeń

  Trójmiasto